قوانین و مقررات

کلیه اصول فروشگاه لادوک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت این قوانین می باشد.

 

1. رعایت حریم شخصی

لادوک برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام اعم از شماره تماس یا ایمیل دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

 

2. عودت کالا

در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است، می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید. در صورتیکه گزینه “پرداخت در محل” را انتخاب کرده باشید، میتوانید از پرداخت صورتحساب خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام دادید با ارسال کد سفارش به ایمیل فروشگاه و یا تماس با شماره فروشگاه می توانید از نحوه بازگشت و تعویض کالا مطلع شوید.

 

3. ارتباطات

هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره‌ی تماس و پست الکترونیکی در اختیار ما قرار می‌دهید، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و هم‌چنین راه‌های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه‌ی اطلاعیه‎‌ها به شما عزیزان خواهد بود. توجه داشته باشید تنها شماره‌ی سامانه‌ی پیامکی لادوک 50002210003000 است. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان لادوک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام لادوک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@ladok.ir اطلاع دهید.

 

4. نقاط تحت پوشش

لادوک در حال حاضر فقط در شهرستان لاهیجان واقع در استان گیلان مشغول فعالیت و خدمات می باشد و فروش در شهرهای همجوار مورد تایید لادوک نمی باشد، لذا استفاده از نام و برند این فروشگاه در شهرها و استان های دیگر به ویژه در شهر های همجوار غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرار کنید.

 

شماره : 42234352

ایمیل : info@ladok.ir