نحوه ثبت نام و ثبت سفارش

 

1- وارد صفحه اصلی سایت شوید و از قسمت ورود/عضویت مشخص شده در عکس اقدام به ثبت نام نمایید.

2- در صفحه جدید باز شده دو بخش عضویت و ورود وجود دارد.

3- برای ثبت نام شما به دو روش می توانید اقدام نمایید.

– روش اول : ثبت نام با شماره موبایل

– روش دوم : ثبت نام با ایمیل

4- برای ثبت نام با شماره موبایل می توانید همانطور که در عکس مشخص شده است، در بخش ایمیل/شماره موبایل، شماره همراه خود را بدون 0 وارد و در بخش نام، نام خود را وارد کرده و روی گزینه عضویت با کد تایید کلیک کنید. بعد از چند ثانیه از طرف سایت لادوک پیامکی حاوی کد تایید 6 رقمی برایتان ارسال می شود. کد تایید 6 رقمی را مطابق عکس در باکس مربوطه تایپ نمایید و روی گزینه ثبت کد تایید کلیک کنید.

https://ladok.ir/wp-content/uploads/2019/10/pic-3.jpg

5- ثبت نام شما با موفقیت انجام شد. از این پس اطلاعات در سایت ثبت و بطور اتوماتیک وارد سایت می شوید. اگر بعد از ثبت نام قصد دارید با دستگاه یا مرورگر دیگری وارد شوید، از قسمت ورود شماره موبایلتان را وارد کنید سپس روی گزینه ورود با کد یکبار مصرف کلیک کرده تا کد 6 رقمی برایتان ارسال گردد. با وارد کردن کد 6 رقمی می توانید وارد حسابتان شود.

6- پس از ثبت نام مطابق عکس وارد حساب کاربریتان می شود. روی گزینه آدرس ها کلیک کرده و آدرس محل زندگی خود را به منظور دریافت کالای خود وارد کنید.

بعد ذخیره اطلاعات شما به شکل زیر نمایش داده می شود.

سپس روی افزودن آدرس صورتحساب کلیک کرده و دوباره ادرس خود را وارد نمایید.

اطلاعات شما بصورت کامل در سایت ثبت شد و هم اکنون می توانید محصولات خود را ثبت سفارش نمایید.

 

نحوه خرید از سایت لادوک :

برای خرید وارد سایت شده و محصولات خود را انتخاب نمایید. پس از تکمیل محصولات شما مطابق شکل زیر وارد سبد خرید شما شده است.

با کلیک بر روی گزینه تسویه حساب وارد صفحه بعد برای پرداخت می شوید.

روی گزینه اقدام به پرداخت کلیک کرده و وارد صفحه بعد شوید و مطابق شکل روی گزینه بعدی کلیک نمایید. اگر مایلید محصولات شما به آدرس دیگر غیر از آدرس ثبتی شما روی سایت ارسال شود تیک سفارش به آدرس دیگری حمل شود؟ را کلیک کنید در غیر این صورت روی بعدی کلیک کنید.

مطابق شکل در صفحه بعدی مجددا لیست خرید محصولات خود را مشاهده می کنید. اگر مجموع خرید شما بالای 50 هزار تومان باشد محصولات توسط لادوک بصورت رایگان برای شما ارسال می شود، در غیر این صورت به فاکتور شما به مبلغ 2 هزار تومان اضافه می شود که این 2 هزار تومان هزینه پیک موتوری می باشد. در صورت تایید روی گزینه بعدی کلیک نمایید.

در صفحه بعد مطابق شکل شما می توانید به دورش هزینه فاکتور خود را پرداخت نمایید.

   – روش اول : پرداخت هنگام دریافت :

در این روش شما می توانید سفارش خود را ثبت و پس از تحویل محصولات توسط پیک لادوک هزینه را به صورت نقدی به مامور ما پرداخت و اجناس خود را تحویل بگیرید.

برای پرداخت هنگام دریافت، روی این گزینه کلیک کرده و روی ثبت سفارش کلیک کنید. و به صفحه بعد هدایت می شوید. سفارش شما ثبت شده است و منتظر ارسال جنس توسط لادوک باشید.

   – روش دوم : پرداخت امن زرین پال :

در این روش شما به درگاه امن اینترنتی شاپرک متصل می شوید و با وارد کردن شماره کارت، رمز اینترنتی، کد CVV و تاریخ انقضاء مبلغ صورت حساب خرید را پرداخت و منتظر دریافت اجناس خود باشید.

پس از پرداخت بصورت اتوماتیک به سایت لادوک هدایت می شوید. سفارش شما ثبت شده است و در اولین فرصت توسط لادوک تحویل داده خوهد شد.

 

در صورت بروز مشکل با شماره تلفن پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.